تاریخچه

در عصر نوین کسب و کار باید با روشهای علمی جدید فروشی مدرن را رقم زد و رقابتی با قدرت داشت. دانش کاربردی و اطلاعات بروز و دقیق از بازار برای رقابت و ادامه حیات در بازار ضروری است. ما تحقیقات بازاریابی را برای شما به منظور ایجاد تجارت جدید، برند جدید، محصولات جدید، تکنیک های جدید تجارت و متدهای جدید توسعه تجارت و رقابت با رقبا انجام می دهیم.
شرکت گویا همچنین با تجربه همکاری با شرکتهای معتبر داخلی و خارجی در فعالیتهای میدانی از جمله بازاریابی و چیدمان محصولات امکان افزایش حضور محصولات شما را در فروشگاهای خرده فروشی و زنجیره ای تهران و شهرهای دیگر کشور فراهم می کند و با روشی علمی و کاربردی فروش محصولات شما را  افزایش ملموسی می دهد. بر اساس آمارهای بین المللی تنها در بخش چیدمان شما تا 30 درصد می توانید فروش خود را افزایش دهید و با فعالیتهای بازاریابی می توانید مشتریان خود را بطور چشم گیری توسعه دهید.
با انجام پیوسته تحقبقات بازار و فعالیتهای میدانی مدیران شرکت از امکانات نرم افزاری و ابزارهای تخصصی و نیروی ماهر این کار بهره میبرند و نبض بازار را در اختیار میگیرند. آنچه این فعالیتها را با اهمیت می سازد رقابت بر سر فروش  و کسب سهم بیشتری از بازار است . شرکت گویا خدمات خود را با اهداف شما و مشاوره طراحی و تنظیم می کند. همکاری با گویا بطور حتم در جهت منافع هر دو طرف می باشد. شرکت گویا با افتخار توانایی ، امکانات و تجربیات خود را در اختیار تولید کنندکان و شرکتهای معتبر ایرانی و خارجی قرار میدهد و به افتخارات خود می افزاید.

درباره شرکت بازارپردازان گویا بیشتر بدانید 

شرکت تحقیقات بازار گویا، یک شرکت مستقل، فعال با سرویس کامل در زمینه تحقیقات بازاریابی می باشد که از بهم پیوستن استعدادهای متخصصان با تجربه در زمینه تحقیقات بازار رشد یافته است. حوزه فعالیت ما در سراسر ایران بوده و دارای 4 دفتر نمایندگی در شهرهای مشهد، اصفهان، شیراز ، تبریز می‌باشیم. ما در زمینه تحقیقات بازار برای بسیاری از شرکت‌های بزرگ و مطرح داخلی و شرکت‌های بین المللی ارائه خدمت نموده‌ایم. ما تحقیقات بازاریابی را برای شما به منظور ایجاد تجارت جدید، برند جدید، محصولات جدید، تکنیک‌های جدید تجارت و متد‌های جدید توسعه تجارت و رقابت با رقبا انجام می‌دهیم.

بازارپردازان گویا

تردیدی در این نیست که کارکنان ما سرمایه ما هستند. ستون اصلی شرکت از یک تیم بسیار با تجربه و محققان آموزش دیده تشکیل شده است. آنچه که ما را از سایرین جدا می‌کند شناخت خوب ما از بازار‌، هماهنگی بسیار زیاد بین تیم‌های کاری و خروجی بسیار دقیق و سریع کار ماست‌..